19 Kasım Ay tutulmasının burçlara etkisi

27 derece boğa burcunda, saat 11:57 de gerçekleşecek olan bu ay tutulması şans ve talih gezegeni olan tombik Jüpiter in sevimsizliğiyle gölgelenecek gibi durmakta. Keza Venüs’ün de yaralı şifacı olan Şiron asteroidi ile yapacağı zorlayan görünüm bizi çözüme ulaştırmaya götürürken kırgınlıklarımızı tekrar gözden geçirmemize neden olacak gibi görünmekte.

Ay’ın boğa burcundaki seyrinde kişi her zamankinden daha çok tensel, haz odaklı ve hatta bencilce davranabilir. Bu tutulmada işte bu merkezde bizi zorlayabilir. Maddi anlamda, para ile kurduğumuz ilişkide kafamızın arkasını ciddi ciddi ortaya dökebilir. Güç ve otorite ile kurduğumuz ilişkiyi de açığa çıkaracak olan bu tutulma da yeni başlangıçların da ışığını yakacağız. Bu süreçte para kaybı yaşayabiliriz. Elimizde avucumuzda ne varsa eriyip gidebilir. Çok dikkatli olmakta fayda var.

Ülkemiz açısından ise bu tutulma seçim ve ekonomik konuları biraz daha belirgin kılarken Venüs’ün durumu bizi sağlık ve para konusunda yeni yaptırımcı gelişmelerin içine de atacak gibi görünüyor.

Bu tutulma aynı zamanda tuhaf doğa olaylarını, boğa burcunda olduğu için depremleri, patlamaları da tetikleyecek diyebiliriz. Neresinden tutarsanız tutun bu tutulma hiç sevimli değil. Daha iyiye gitmek için, var olanın toparlanıp olumlu yönde evrilmesi adına nasıl bedeller ödememiz gerektiğini bu tutulma kulağımızın dibinde bağıracak ve etkilerini hemen hemen bir yıl daha gezegenlerin tekrar tekrar bu dereceyi tetiklemesiyle yaşayacağız diyebilirim.


koc(58).png


Koç

Ay tutulması sizin para ve taşınabilir maddi varlıkları anlatan konularınızda etkili olacak. Zaten para ve maddi durumları tema olarak çok vurgulayan bu tutulmada paranıza iki kere daha dikkat etmenizi tavsiye edeceğim.

boga(5).png


Boğa

Yaşanacak olan tutulma malum sizin tam da kişisel alanınızda gerçekleşecek ve sizi maddi manevi her konuda kararlar almanız kendiniz için adımlar atmanız söz konusu olabilir. O nedenle kendiniz için elinizden ne geliyorsa yapmanızda ciddi fayda var.

ikizler(60).png


İkizler

Bu Ay tutulması sizin bilinç altını, hayalleri ve rüyaları, bunun yanında ruhsal ihtiyaçları, korkuları, endişeleri, kişinin duyduğu güvensizlikleri, sırları, maddi ve manevi hapisleri, darlık ve kısıtlanmaları anlatan konularda yaşayacaksınız.

yengec(61).png


Yengeç

Bu tutulma sizi daha çok sosyal hayat, dernekler, organizasyonlar vb. konuları anlatan alanda gerçekleşecek. Bir karar vermeden önce kesinlikle enine, boyuna düşünmenizde fayda var.

aslan(60).png


Aslan

Ay tutulması sizin kariyer alanınızda gerçekleşecek ve bu noktada bir iş değişikliği veya çalışma alanınızda değişim söz konusu olabilir. O nedenle olabilecek bir hareketlenmede akılla hareket etmeninizi tavsiye ederim.

basak(9).png


Başak

Boğa burcunda gerçekleşecek olan bu tutulma sizin daha çok yurtdışı, akademik kariyer, üst mahkemeler, yabancı kültürler ve uzun vadeli planları içeren konularda etkili olacak gibi görünmekte. Bu konuları mercek altına almanız gerekebilir.

terazi(31).png


Terazi

Ay tutulması sizleri eşinizin parası, paylaşımlı kazançlar ve resmi kurum kuruluşlarla olan ilişkinizde etkileyecek gibi görünmekte. Ama bunu yaparken kesinlikle dikkatli olmanızda ve akıl almanızda fayda var. Olabildiğince tarafsız kalın derim.

akrep(1).png


Akrep

Bu ay tutulması sizin ortaklıklar, evlilik, uzun süreli birliktelikler konusunda yeni bir başlangıç yapmanıza neden olacakmış gibi görünmekte. Keza hukuki sorunlarınız varsa bu konuda mahkemelerle ilgili olarak enteresan gelişmelerde yaşamanız da olası.

yay(2).png


Yay

En önemli gökyüzü olayı olan Ay tutulmasını sizi iş arkadaşları, iş atmosferi, hizmet aldığınız verdiğiniz alanlar ve sağlığınız gibi konularda hissedeceksiniz. Yapmanız gerekeni en iyi bir biçimde yapmanızda fayda var.

oglak(7).png


Oğlak

Ay tutulması aşk ve ilişkiler konusunda olduğu gibi borsa ve kripto para yatırımlarınızı da anlatacak gibi duruyor. O nedenle yeni bir başlangıçtan çok elinizde olanı sağlama alıp tutmanızda fayda var. Riske girmeyin derim.

kova(2).png


Kova

Bu ayın kaçınılmaz olarak sizi de etkisi altında tutacak en önemli gelişme; aile köklerinizi, gayrimenkul, anne-babanızı, aile büyüklerini ve kariyer konularını ilgilendiren başlıklarda olacak. Bu konularda daha kararlı olun.

balik(2).png


Balık

Yaşayacağınız tutulma sizin daha çok yakın çevremiz, kardeşler, arkadaşlarımız, iletişim, kısa yolculuklar, uzun vadeli olmayan plan ve projeleri anlatan konularda gelişecek. Bu başlıklarda olumsuzluklara bu tutulmada dikkat edin.
 
Üst Alt