Bein Sports, Burak Elmas'ın yayınını kesti

Spor yayıncısı Bein Sports, Galatasaray Başkanı Burak Elmas konuşmasında eleştirilere başlayınca yayını kestiği görüldü.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, maç sonrası hakem Halil Umut Meler'e yüklendi. Elmas, MHK'den Meler'in raporlarını isteyeceğini ve yarın TFF'ye gideceğini söyledi. Elmas'ın açıklamaları şöyle:

"Bugün bu derbide çok çok çok kötü bir hakem performansı sergilenmiştir. Bu hakemin böyle kötü yönetimlerini bilmemize ve olası kötü yönetimini tahmin etmemize rağmen hadi bir şans daha verelim istedik. MHK'den Halil Umut Meler'in raporlarını isteyeceğim. Çok direndim. Konuşmayalım, bu iş düzelsin, bu kirli zihniyet Türk sporuna hakim olmasın diye. Galatasaray'ın haklarını savunmaktan imtina etmeyeceğimizi de bilmenizi isterim. TFF'den randevu isteyerek, yarın TFF'ye gideceğim. Bu toplantıda MHK başkanının olmasını ve Halil Umut Meler'in hakem raporunun da olmasını isteyeceğim. Bazı kulüpler el altından bunu alıyor. Biz bunun açıklanmasını ve kamuoyuyla paylaşılmasını istiyoruz. Hakem performansının nasıl değerlendirildiğini göreceğiz. Sadece hakemlerin değil, gözlemcilerin de. TFF üyeleriyle ilgili de bir uyarı yapmak istiyorum. Bugün gelen TFF yetkilisi, nasıl davranacağını bilmeyen bir yetkiliydi. Bugünkü hakem performansı da evinde Galatasaray'ı ezmek, teknik direktörünü sahadan atmak bu bir oyunun parçasıdır. Her kulübe bunu dönem dönem yapıyorlar. Bu sistemi, onlara teslim etmeyeceğiz. Bunu yapanlar, Türk futbolunun geleceğinde olmayacaklar."
 

hell

VIP Üye
VIP Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
303
Tepki
53
Puan
339
Konum
Ankara
sonunda forumda güzel bir konu gördük teşekkürler :)
 
Üst Alt