Belediye Meclisi'nde "Şahin K" olayı!

Bütçe görüşmeleri esnasında Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın "Şahin K'ya konu nereden geldi?. Pardon performansı konuşuyoruz doğru." sözlerine AK Partili Meclis üyesi Uğur Akbay, "Sizin nerelerde aktif olduğunuzun kanıtıdır" cevabını verdi.

Bolu Belediye Meclisi kasım ayı 2'nci oturumu Belediye Meclisi salonunda gerçekleştirildi. Belediye Meclisi'nde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın "Şahin K" sözleri tartışma çıkardı.

bb(1).png


"Şahin K'ya konu nereden geldi ya?"


Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın bütçe görüşmeleri sırasında, "Şahin K'ya konu nereden geldi ya? Pardon performansı konuşuyoruz doğru." sözlerine tepki gösteren Bolu Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay, "Sizin nerelerde aktif olduğunuzun kanıtıdır" yanıtını vermesi tartışmanın fitilini ateşledi.

"Her mecliste yok başak sineması"

Sinirlenen Başkan Özcan'ın "Bunu açıklar mısın?" sorusuna AK Partili Akbay, "Her mecliste yok başak sineması, yok gazoz, yok Şahin K, yok bilmem ne? Bunları sizsiniz. Biz bunları dile getirdik mi? Bizim ağzımızdan duydunuz mu?" yanıtını verdi.

"Uğur Bey'in arkadaşı"

Başkan Özcan ise "Konu Şahin K'nın performansı mı yoksa belediyenin performansı mı? Sen ona bak. Birçok insan bakıyor Şahin K kim diye? Uğur Bey'in arkadaşı" dedi.

Şahin K. kimdir?

%C5%9Fah.png


Şahin K. mesleği malum filmlerinde oynamak. O bir malum film yıldızı aslında. Şöhreti ilk olarak İstanbul Life (İstanbul Hayatı) isimli malum film serisiyle yakalamıştır. 90'ın üzerinde düşük bütçeli malum filmde rol almıştır.

1990 yılında Almanya'ya gitmiş ve Stuttgart şehrine yerleşmiştir. Sektöre ciddi olarak işte bu yıllarda girmiştir. Türk-Alman malum film şirketi Trimax'ın ortağıdır.

Filmlerde öne çıkardığı doğallığı sayesinde yıldızı parlamıştır. Hatta 2002 yılında Berlin'de Hizmetçi Kız filmiyle ödül dahi almıştır.

Şahin K. aslen Niğdelidir. Asıl mesleği oto tamirciliğidir. 2003 yılında halka açık alanda cinsel ilişkiye girdiği için tutuklanmışlığı da var.

Kendisini bir Anadolu delikanlısı olarak tanımlıyor. 1990'lı yıllarda Almanya'ya gittim ama orada aradığımı bulamadım diyor. Bu işlere girmesinin nedeni eski bir aşkından ihanete uğramsıymış. Filmleri intikam amaçlı çekmiş. Malum filmleri isyanı olarak betimliyor kendileri.

Şahin K. 2007 yılında yaptığı bir açıklamada 1,5 yıldır pornografik filmlerde rol almadığını açıklamıştı. Sonrasında da emekli olduğunu belirti

Şahin K. kendi imzanın yer aldığı bir tişört markası yarattı.

Şahin K ve Rol Aldığı Filmler
Çılgın Sekreter Jale - 1999 (ilk filmi)[3]
Köylü Kızı
Yanıyorum Doktor Şahin
Hizmetçi Kız
Telekızlar
Üniversiteli Kızlar
Ne Umdum Ne Buldum
Sahil
Jale Almanya'da
Otostopçu
Aşk Adası
Tornisten Bas Kaptan
Gerdek Gecesi
Hamam
Doğum Günü Partisi
Şeyhin Haremi
Fortçular
Baldız Baldan Tatlıdır
Bekçinin Karısı
Harem Bülbülü
Günah Keçisi
Yalan Adası
 

MarshaLL

Premium Üye
Premium Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
887
Tepki
411
Puan
296
Konum
Mars
Gayet güzel bir içerik olmuş teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)
 
Üst Alt