Boji'nin taliplerinin arasına Şarkıcı Demet Akalın'da girdi

Akalın, İBB Haber hesabının "İBB Sözcüsü Murat Ongun: Bunca spekülasyondan sonra Boji'nin başına bir şey gelmesinden korkuyoruz. İBB Sözcüsü Murat Ongun: Boji için geniş arazili evi olan bir aile arıyoruz." tweetini alıntılayarak, "Ben hemen talibim" ifadesini kullandı.

boj.PNG


boj2.PNG


bo3.PNG


Geçtiğimiz günlerde tramvaya kakasını yaptığı gerekçesiyle hedef haline gelen ve yapılan incelemelerde kumpas kurulduğu anlaşılan Boji'yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Boji'yi sahiplendirmek istediklerini söyledi. Nesin Matematik Köyü de Boji'yi sahiplenmek için talip olmuştu.

İlk talep İzmir Şirince'deki Matematik Köyü'nden geldi. Twitter üzerinden taleplerini paylaşan Matematik Köyü'nün işletme müdürü Emrah Bakırcıoğlu, "Doğayla iç içe yaşıyoruz, dağdayız.

Boji için duvarların olmadığı, özgürce gezebileceği bir yaşam var burada. Boji'yi, köye almak için İBB'ye başvurduk. Metromuz yok ama sırtımızda taşırız" dedi.

Boji'ye yuva arayışının ardından ünlü isimler ve kurumlar da harekete geçti. Fransız Lape Hastanesi'nin yetkilileri, sanatçı Demet Akalın ve oyuncu İlker Ayrık da İBB'yle görüştü.

Boji'ye iyi bir yaşam sunabilmek için teklif sunanlar verilecek kararı bekliyor.

Ne olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, tramvaya pislediği iddiasıyla kumpas kurulan Boji için geniş arazili evi olan bir aile arandığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde tramvaya kakasını yaptığı gerekçesiyle hedef haline gelen ve yapılan incelemelerde kumpas kurulduğu anlaşılan Boji'yle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, Boji'yi sahiplendirmek istediklerini söyledi.

"Bunca spekülasyondan sonra başına bir şey gelmesinden korkuyoruz" diyen Ongun, Boji'nin geniş alana ihtiyacı olduğunu belirterek bir aile aradıklarını söyledi.
 

hell

VIP Üye
VIP Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
443
Tepki
53
Puan
339
Konum
Ankara
sonunda forumda güzel bir konu gördük teşekkürler :)
 
Üst Alt