Kim Jong Un öldü mü?

ABD'de yayınlanan New York Post Gazetesi Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un'un öldüğünü iddia etti. Sağlık durumu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmayan Kim'in ölmesi durumunda yerine kız kardeşinin bakacağı biliniyor..

HONG KONG TELEVİZYONLARI DA ÖLDÜĞÜ İDDİA ETTİ​


ABD basının yanı sıra Hong Kong televizyonları da Kim'in öldüğünü iddia etti.

KIM JONG UN ÖLDÜ MÜ? RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ YOK​


Kuzey Kore Lideri Kim Jong Un'un öldüğü iddiası sosyal medyada kısa sürede gündem olurken, Kim Jong Un'un durumuna ilişkin resmi açıklama yapılmadı.

CNN INTERNATIONAL AMELİYAT SONRASI DURUMUNUN KRİTİK OLDUĞUNU DUYURMUŞTU​


CNN Internatıonal, Amerikalı bir yetkiliye dayandırdığı haberinde, Kim Jong-Un'un geçirdiği bir ameliyat sonrası durumunun kritik olduğunu açıklamıştı.

REUTERS: ÇİN, KUZEY KORE'YE SAĞLIK EKİBİ GÖNDERDİ​


Reuters haber ajansına bilgi veren üç kaynağa göre Çin, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un sağlığı konusunda tavsiyelerde bulunmak üzere Pyongyang'a uzman doktorlardan oluşan bir sağlık ekibi gönderdi. Çinli doktorlar ve yetkililerden oluşan heyetin Kuzey Kore ziyareti, Kim Jong Un’un sağlık durumuna ilişkin farklı kaynaklardan çelişkili bilgilerin gelmesinin ardından geldi. Reuter haber ajansı Çin heyetinin Kim Jong Un’un sağlığına ilişkin ne gibi bir mesaj verdiğini doğrulayamadığını aktardı.
 

ARYA

Premium Üye
Premium Üye
Katılım
25 Eki 2021
Mesajlar
866
Tepki
6
Puan
114
paylaşım için teşekkürler iyi forumlar
 
Üst Alt